Привітання з днем народження до сліз дочці і сестрі, своїми словами мамі і татові, короткі сину і подрузі

Привітання з днем народження до сліз дочці і сестрі, своїми словами мамі і татові, короткі сину і подрузі

Короткі і зворушливі привітання з днем народження до сліз своїми словами найкращій жінці і другові, хлопцеві і подрузі, чоловіку і другу. Привітання з днем народження сестрі до сліз найкращій, молодшій і старшій сестрі і другу проза, коханому і кумі, невістці і подрузі своїми словами до сліз, в прозі і картинки. Короткі привітання з днем народження до сліз найкращій подрузі і брату, бабусі від внучки, проза для дідуся і татові від дочки до сліз, сина в прозі. Вітання і привітання з днем народження мамі від дочки до сліз, найкращому куму і маму до сліз, своїми словами і прозою. Привітання з днем народження своїми словами коханому до сліз, для подруги, мужчині і другу, для чоловіка. Зворушливі привітання з днем народження дочці до сліз, другу, найкращій жінці і чоловіку, коханого до сліз своїми словами 2 роки, 5, 6 років, 7 років. Привітання сину до сліз, невістці і тата, тьоті і свекрусі, доньці від мами з днем народження, своїми словами і до сліз, картинки сестрічко. Привітання з днем народження татові від дочки до сліз, проза для сина, нацкращому куму до сліз в прозі, сестрі до сліз своїми словами, другові і хлопцеві, для подруги і коханого. Привітання з днем народження бабусі від внучки і брату, маму і для чоловіка до сліз в прозі. Вітання хресній мамі від дочки до сліз прозою і своїми словами, дочці до сліз 2 роки, 5, 6, 7 років, дідуся в прозі до сліз. Короткі привітання з днем народження найкращій подрузі до сліз, другу, мужчині і подрузі до сліз в прозі і своїми словами. Зворушливі привітання з днем народження найкращій кумі і чоловіку, найкращій, старшій і молодшій сестрі до сліз 20, 30 років, картинки і проза. Привітання з днем народження жінці і тьоті, сину до сліз. Привітання з днем народження доньці і свекрусі від мами своїми словами і до сліз.

Сестро, ти моя кровинка, моя роднулька, залишайся завжди такою ж сильною і хороброю жінкою, думай більше про себе і оточуй себе тільки вірними друзями. З днем народження!

Дорога подружко, з днем народження! Залишайся такою ж прекрасною, милою і чарівною жінкою. Радуй себе та інших людей своєю посмішкою та сяючими очима.

Татко, хочу від щирого серця побажати тобі незабутніх днів і ночей, теплих вечорів з сім'єю і друзями, побільше приводів для радості. З днем народження тебе!

Ти самий класний хлопець і я бажаю тобі таким залишатися. Будь завжди веселий, бадьорий, енергійний і готовий до нових пригод. З днем народження!

Дідусю, ти самий кращий. Пам'ятаю всі розмови з тобою по душах, всі наші прогулянки, все твої поради. Дякую за дитинство, діду. З днем народження!

Братику, з днем народження тебе! Бажаю тобі ніколи не опускати руки, дивитися тільки вперед і не робити ні кроку назад.

Безцінний мій чоловік, вітаю тебе! Бажаю безмежних веселощів, багато посмішок дітей. Щоб золота рибка допомагала тобі по життю, але і сам не зівай.

З днем ​​народження, мій милий сину! Ти краще, що сталося в моєму житті. Нехай і твоє життя буде мати такий же постійний привід для щастя.

Матусю, ти сама безцінна і улюблена всім серцем. Щиро бажаю в цей день тобі великої мудрості і душевної доброти. З днем народження!

Рідна моя бабусю, в цей прекрасний день хочу побажати, щоб твої очі завжди світилися, як промінчики сонця, а життя було як суцільне свято. З днем народження!

Донька, сьогодні у тебе світле свято, день твого народження. Бажаю тобі побільше хороших оцінок і вірних друзів. Будь завжди такою позитивною, не бійся пробувати нове і йди тільки вперед!

Дорога моя жінка, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю здоров'я, удачі, щастя і любові. Нехай все, про що ти мрієш, обов'язково збудеться. Побільше в житті яскравих подій, приємних зустрічей і незабутніх побачень.