Душевні привітання з днем народження, вітання подрузі в прозі

Душевні привітання з днем народження, вітання подрузі в прозі

Душевне привітання з днем народження подрузі і брату, жінці і бабусі своїми словами, другу і мамі, сестрі в прозі. Душевні привітання з днем народження найкращій подрузі своїми словами і в прозі, брату і сестрі, для мами і подруги, кумі і мамі, свекру і татові, жінці і чоловіку, у прозі мужчині. Душевні вітання з днем народження сестрі і для чоловіка.

Кохана моя, з днем народження тебе! Спасибі тобі за наших діток, за недоспані ночі і за турботу. Ти у нас найулюбленіша і бажана, промениста і позитивна. Залишайся завжди такою.

Малятко, вітаю тебе з днем народження! Ти завжди залишишся для мене тією маленькою хохотлівою сестричкою, як у дитинстві. Бажаю тобі ніколи не припиняти посміхатися і ніколи не хворіти.

Бабусю, з днем народження тебе! Твої теплі руки, все добро, яке ти мені робила, я зберігаю в своїй пам'яті. Велике спасибі за все, що ти робиш для мене.

Милашка моя, з днем народження тебе! Я готовий подарувати тобі весь світ, все, що ти хочеш - буде твоїм. Я тебе дуже люблю.

Мамо, з днем народження тебе! Будь завжди доброю, здоровою, милою і чарівною, завжди бажаною і коханою. Я тебе люблю.

З днем народження, мамо! Ти - головна жінка в моєму житті. Я пишаюся тим, що у мене така матуся. Тільки ти завжди підтримаєш і допоможеш мудрою порадою. У цей день бажаю тобі щастя, удачі і здоров'я.

Сьогодні хочу сердечно привітати свого найулюбленішого чоловіка. Дякую тобі за твої поради, підтримку і терпіння, дякую за наших дітей, люблю тебе нескінченно. З днем народження!

Дорогий брате, бажаю, щоб ти ніколи не знав бід і горя, завжди усміхався, а очі твої як іскорки світилися від щастя. З днем народження!

Друже, вітаю тебе з днем ​​народження! Нехай в твоєму житті завжди світить сонце щастя, дує теплий вітерець удачі, а дощі смутку й печалі обходять тебе стороною!

Милий і рідний мій тато, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі душевної доброти, вселенської мудрості і богатирського здоров'я!

Батько, спасибі тобі за те, що дав мені стільки своїх знань і вмінь. Можеш не сумніватися, ти добре виховав мене. У цей день хочеться побажати тобі поваги на роботі, доброти і ніжності в сім'ї. З днем народження тебе!