Привітання з днем народження свасі, вітання для свахи з 60 річчям, поздоровлення на день народження

Привітання з днем народження свасі, вітання для свахи з 60 річчям, поздоровлення на день народження

Прикольні і гарні привітання з днем народження свасі, для свахи своїми словами і в прозі, від сватів на українській мові і простими словами, картинки і откритки, листівки і відкритки. Гарне поздоровлення, смс вітання з днем народження свасі від свахи, свата 50, 55, 60 років, проза. Привітання прозою з 50, 60 річчям сваху.

Дорога моя, вітаю з днем народження! Нехай твої іменини закрутять тебе і змусять відчувати себе легко і невимушено! Нехай все в житті буде добре, живи довго, щасливо і енергійно!

З днем народження тебе, сваха! Найміцнішого вам здоров'я і світлої радості від дітей і чоловіка! Нехай кожна хвилина вашого життя буде зігріта ласкою, теплом і турботою. Спасибі, що допомагаєте нашим дітям не тільки мудрими порадами, а й смачними пирогами!

Дорога сваха, з днем народження! Дві окремі дороги наших життів зійшлися в одну! Як ми жили один без одного? Твої дзвінкі і застільні пісні гріють душу. Твої пироги так смачні, що не хочеться залишати твій гостинний будинок. Бажаю тобі повного гаманця грошей, гарячої любові з чоловіком! Нехай довгі роки «кістки не ломить, і хвіст не відвалюється», а пісок якщо і посиплеться, то тільки в ожеледицю, щоб ходити зручно було!

З днем народження, сваха! Нехай свята приносять вам веселощі і задоволення, а будні дарують турботу та увагу! Не втрачайте бадьорості духу і оптимізму!

З днем народження, моя сваха! Ось як виходить, рідню ми отримуємо при народженні, потім ще додається, коли одружуємося. І третя хвиля рідні - коли діти одружуються! Прибило нас третьою хвилею один до одного, як дві скрині з багатствами! І загального багатства в сім'ї стало більше!

З днем народження, улюблена сваха! Сонце не витримує конкуренції з тобою днем, зірки тьмяніють на твоєму фоні вночі, а золото в порівнянні з тобою - просто металобрухт! Нехай такий скарб, як ти, завжди має гідну дорогу оправу і справжніх цінителів! Сверкай, сяй і не меркні з роками!

Улюблена сваха, ти даруєш оточуючим теплоту, віру і радість! Навколо тебе завжди панує спокій і надія на краще. Бажаю довголіття і вогню в сімейному вогнищі! З днем народження!

З днем народження, дорога сваха! Завдяки нашим дітям ми поріднилися, чому я дуже рада! Ви розумниця і красуня, гідна жінка і чудова мама. Нехай в цей день ваші очі сяють, за що я з задоволенням вип'ю келих шампанського!