Привітання з днем народження дитині

Вітання і зворушливе привітання з днем народження дитині в прозі своїми словами і картинки, для дитині хлопчику і дівчинці, прикольні смс привітання дітям, хлопчикові, привітати мапу дитину в садочку. Побажання і вітання з днем народження дитині хлопчику і дівчинці 1 рік проза, вітання з 1 роком дитині прозою, привітання з днем народження однорічної дитини для батьків. Скачать картинку, привітання дитині з днем народження своїми словами, що побажати дитині на день народження на 1 рік, 2, 3, 4 роки, привітання батьків з днем народження дитини проза, прозою. Вітання, побажання і привітання з днем народження дитині 5, 6, 7, 8 років своїми словами проза, картинки малюку, привітання мамі і батькам з днем народження дитини в прозі.

Нехай твої мрії спалахнуть і запалять свічки на торті в день народження разом з нами. Гарного дня народження бажаю, мій малюк. Ти, моя дитино, мені потрібна більше, ніж будь-хто інший. Ти красива, віддана, розумна, справжня обаяшка. З днем народження, малятко!

Особливий день, особлива дитина і особливе свято сьогодні. Нехай всі твої мрії і бажання, моя дитино, збудуться в наступаючому році життя. З днем народження!

Краща дитина у цьому світі заслуговує найкращих побажань. З днем народження тебе! Ти моя справжня маленька дівчинка. Ти завжди була зі мною, ти підтримувала мене, ти підняла мене, коли я була на дні своєї душі. Спасибі тобі за те що ти є у мене. Я сподіваюся, що твій особливий день принесе тобі удачу, любов і веселощі. Ти це заслужила. Насолоджуйся цим, дорога моя дитино!

Запали світ своїми мріями і використовуй їх на своє благо. Перед тим як задути свічки на свій день народження, загадай ще одну мрію до виконання. З днем народження тебе, моя дитино!

Я сподіваюся, що це початок твого самого чудового року. Дозволь собі обійматися з дорогими для тебе людьми. Нехай всі твої цілі, бажання і мрії збудуться. Ти це заслужила. З днем народження!

Нехай твій день народження буде проведено щасливо, нехай твоє життя наповниться багатьма щасливими днями. На все добре тобі, моя дитино. Я бажаю тобі, моя маленька дівчинка, такого ж особливого i прекрасного дня, якою ти є сама!

Бажаю тобі здоров'я, мій малюк, щастя і благополуччя і щоб всі твої бажання збувалися. Здоров'я, щастя і благополуччя, все повинно стати краще в наступному році твого життя. Ти не стаєш старшим, ти просто стаєш кращим. У цьому сенсі бажаю тобі всього найкращого!

Відсвяткуй, моя дитино, свій день народження сьогодні так, як ніколи в житті, і будеш святкувати прихід щастя кожен день. Я бажаю тобі всього найкращого сьогодні. Нехай твоя присутність зробить світ кращим, я бажаю тобі щасливого і прекрасного дня народження!

Дорога моя дитино, сьогодні твій день народження! Вітаю тебе, адже це таке чудове свято. І не важливо скільки виповнюється тобі років, повір, цей день - тільки твій. Ти з'явилася в цей день на світ, і ти - неповторна, як кожен з нас неповторний для цього світу. Це твоє життя, і я бажаю тобі - найпрекраснішого, радісного і найщасливішого життя. З днем народження!

Дорогий мій малюк, сьогодні ми від душі вітаємо тебе з днем твого народження! Будь щасливий, дорогий мій синку. Нехай життя тобі посміхається, нехай весь наступній рік ти залишишся веселим і життєрадісним. І, звичайно, здоров'я тобі і святкового настрою. З днем народження!

Сьогодні, щасливий день, день твого народження. І це привід вітати тебе і бажати всього самого найкращого. Користуючись нагодою, ми від душі бажаємо тобі, моя дитино, щастя і здоров'я. Нехай тобі завжди щастить і удача буде завжди на твоєму боці. Не забувай про своїх друзів, а вони - точно про тебе ніколи не забудуть. З днем народження тебе!