Привітання з днем народження дитині

Прикольні і смішні і християнські тости і зворушливі привітання з днем народження дитині, на рік малій дитині, відкритки, дівчинці, своїми словами на 2, 3, 4 роки, привітання з днем народження хлопчику. Вітання батьків, поздоровлення, християнське привітання з днем народження дитині, в прозі маленьку, малу дитину подруги, листівки, для маленькій однорічній дитини мамі, батькам, хлопчика, в садочку, дітей на один 1, 2 рік, рочок, своїми словами і в картинках, прозою, смс. Побажання батькам, привітання з першим днем народження дитині від мами, малої новонародженої дитини, дівчинці, картинки, для батьків, подруги на 1, 2, 3, 4, 5, 6 роки, 7, 8, 9, 10 роки, рочки, картинка, своїми словами, проза. Поздоровлення, привітання з днем народження дівчинці дитині своїми словами, дітей на 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 років, 11, 12, 13 і 14 років у прозі, откритки, своїми словами.

Привітання з днем народження дитині, поздоровлення батькам, вітання дітей, в прозі для дитини, 2, 3, 4 роки хлопчику, картинки і листівки, 5 років проза, 1 рік, проза, 10 років

Нехай твої мрії спалахнуть і запалять свічки на торті в день народження разом з нами. Гарного дня народження бажаю, мій малюк! Ти, моя дитино, мені потрібна більше, ніж будь-хто інший. Ти красива, віддана, розумна, обояшка справжня! З днем народження, малятко!

Особливий день, особлива дитина і особливе свято сьогодні. Нехай всі твої мрії і бажання, моя дитино, збудуться в наступаючому році життя. З днем народження!

Краща дитина у цьому світі заслуговує найкращих побажань. З днем народження тебе! Ти моя справжня маленька дівчинка. Ти завжди була зі мною, ти підтримувала мене, ти підняла мене, коли я була на дні своєї душі. Спасибі тобі за те що ти є у мене. Я сподіваюся, що твій особливий день принесе тобі удачу, любов і веселощі. Ти це заслужила! Насолоджуйся цим, дорога моя дитино!

Запали світ своїми мріями і використовуй їх на своє благо. Перед тим як задути свічки на свій день народження, загадай ще одну мрію до виконання. З днем народження тебе, моя дитино! Ура!

Я сподіваюся, що це початок твого самого чудового року. Дозволь собі обійматися з дорогими для тебе людьми. Нехай всі твої цілі, бажання і мрії збудуться. Ти це заслужила. З днем народження! Ура!

Нехай твій день народження буде проведено щасливо, нехай твоє життя наповниться багатьма щасливими днями. На все добре тобі, моя дитино! Я бажаю тобі, моя маленька дівчинка, такого ж особливого i прекрасного дня, якою ти є сама!

Бажаю тобі здоров'я, мій малюк, щастя і благополуччя і щоб всі твої бажання збувалися! Здоров'я, щастя і благополуччя, все повинно стати краще в наступному році твого життя. Ти не стаєш старшим, ти просто стаєш краще. У цьому сенсі бажаю тобі всього найкращого.

Відсвяткуй, моя дитино, свій день народження сьогодні так, як ніколи в житті, і будеш святкувати прихід щастя кожен день. Я бажаю тобі всього найкращого сьогодні. Нехай твоя присутність зробить світ кращим, я бажаю тобі щасливого і прекрасного дня народження!

Дорога моя дитино, сьогодні твій день народження! Вітаю тебе, адже це таке чудове свято! І не важливо скільки виповнюється тобі років, повір, цей день - тільки твій! Ти з'явилася в цей день на світ, і ти - неповторна, як кожен з нас неповторний для цього світу! Це твоє життя, і я бажаю тобі - найпрекраснішого, радісного і найщасливішого життя! З днем народження!

Дорогий мій малюк, сьогодні ми від душі вітаємо тебе з днем твого народження! Будь щасливий, дорогий мій синку! Нехай життя тобі посміхається, нехай весь наступній рік ти залишишся веселим і життєрадісним! І, звичайно, здоров'я тобі і святкового настрою! З днем народження!

У житті кожної людини є особливий день, це день його народження! І сьогодні цей день - твій, мій малюк! Нехай сьогодні все буде тільки для моєї дитини: і казковий світанок, і лагідний вітерець, і пташине щебетання за вікном! Ти прийшов у цей світ - в такий же день, і світ був дуже тобі радий! Тому пам'ятай завжди про те, що ти і цей світ - нероздільні! З днем народження!

Сьогодні, щасливий день, день твого народження! І це привід вітати тебе і бажати всього самого найкращого! Користуючись нагодою, ми від душі бажаємо тобі, моя дитино, щастя і здоров'я! Нехай тобі завжди щастить і удача буде завжди на твоєму боці. Не забувай про своїх друзів, а вони - точно про тебе ніколи не забудуть! З днем народження тебе!