Привітання з днем народження коханому

Гарне і оригінальне, красиве і зворушливе привітання з днем народження коханому, шикарне і оригінальне вітання, побажання та привітання з днем народження коханому у прозі колишньому коханому чоловіку і хлопцеві, картинки, відкритки, откритки, скачати, чоловікові українською від дружини. Привітання з днем народження другу, хлопцю і мужчині, татові і мами, солдату який далеко, своїми словами від дружини і дітей, прикольні і прозою, до сліз у прозі. Оригінальні, щирі і зворушливі, гарні і найкращі привітання, поздоровлення з днем народження коханому своїми словами, листівка, проза для колишнього свого коханого чоловіка і батька, хлопцеві прикольні прозою, тата і хлопця 21 рік, татка, маму і мужчини, своїми словами і в прозі, смішні, на 18, 30, 35 років.

Користуючись незламним правом коханої, дарую тобі імунітет до будь-яких негараздів, смутку і випадковим образам. Нехай твоя сонячна усмішка прикрашає кожен мій ранок. З торжеством народження!

Сьогодні твій день народження, і мені хочеться, щоб твоє життя було наповнене чистою і світлою любов'ю. Я хочу, щоб наші серця билися одночасно, і на нас двох був один Янгол-охоронець, який збереже наші почуття щирими і надійними!

Коханий, в твій день народження у мене теж свято: в той день, коли ти народився, народилася моя любов. Я хочу, щоб мої почуття були для тебе опорою і вірою в наше майбутнє. Не змінювайся, залишайся незамінним!

Я прикрашу твій день найкращою прикрасою - своєю любов'ю, я осиплю тебе радісними митями і подарую цілу вічність, в якій ми будемо нерозлучні і нескінченно щасливі.

Ти з тих чоловіків, які створюють рай навіть під відкритим небом. Я бажаю тобі, моя кохана людина, нехай твоє гаряче серце, яке лікує краще за будь-якої мікстури і зігріває тепліше сонця, стукає дуже-дуже довго!

Хоч зараз і твій день народження, але я теж отримала подарунок - твою любов і тепло уваги. Спасибі тобі, рідний мій чоловік, обіцяю все повернути і обов'язково з величезними відсотками, сьогодні ж.

З днем ​​народження вітаю самого сильного, турботливого і мужнього - мого коханого! Це така радість - цілувати тебе, обіймати і бажати тобі бути щасливим кожен день поруч зі мною.

Сьогодні я вітаю тебе, коханий, з довгоочікуваним святом - днем ​​твого народження! Нехай ранок твий буде ясним, а день буде вдалим, ну а я подбаю, щоб ніч була незабутньою.

Коханий мій, я хочу зізнатися, що немає людини відважніше і відданіше, ніж ти. І це не всі твої чудові якості - їх набагато більше. Я хочу просто бути поруч з тобою, піклуватися про тебе, оберігати і міцно любити!

Сьогодні я піднімаю свій келих за всі вдалі поєднання в коханій людині: за залізну волю і м'яке серце, за цілеспрямованість і веселий характер, за вміння викликати в жіночій душі ураган пристрастей і вміння самому дарувати любов. Будь таким завжди, коханий.

Нехай наша любов буде чистої, як прозора вода, а щастя - безхмарне і прекрасне. Прийми мій подарунок - відкрите серце, яке завжди буде зустрічати тебе з безмежною любов'ю.

Коханий, я почну в алфавітному порядку бажати тобі бути азартним, багатим, веселим, геніальним, природним і життєрадісним. Знань, креативності і самого значимого - любові, без якої все інше не мало б сенсу!

Сьогодні принесу тобі в долоньках свою любов, щоб віддати її тобі назавжди. Я бажаю бачити в твоїх очах тільки світле щастя, від якого серце співає серенади і навколо витає радість.

Бажаю тобі, мій коханий чоловік, всі випробування, які приготувала доля, пройти мужньо, а все її подарунки прийняти гідно. Мені не вкрити тебе від всіх негараздів, але я обіцяю бути завжди тією тихою гаванню, де тебе дуже чекають.

Ти особливий, мій іменинник, твоєї серцевої теплоти вистачає, щоб зігріти цілий світ всередині мене. Твій внутрішній магніт може утримати навіть на відстані, без слів і поглядів. Нехай береже тебе доля і наше почуття.

Мій наймиліший хлопець у світі, я хочу скоріше привітати тебе. Ти найкращий на цій планеті. Бажаю щастя і незабаром-дітей!