Пошлі привітання з днем народження

Пошле привітання з днем народження другу. Непристойні, пошлі привітання з днем народження дівчині і другу, мужчині і брату. Смішні і пошлі тости на день народження. Смішне і пошле привітання з днем народження подрузі і другу. Сексуальні, еротичні привітання з днем народження друга, прикольні і пошлі. Прикольне привітання, інтимні і пошлі привітання кума і друга з днем народження. Вульгарне, сексуальне привітання з днем народження пошлі для мужчин. Непристойні привітання з днем народження подрузі і другу пошлі і смішні. Вульгарні привітання з днем народження другу і подрузі, пошлий тост на день народження. Пошлі поздоровлення і вітання з днем народження. Пошлі привітання з днем народження жінці і подрузі, хлопцеві, з днем народження сексі. Креативне і еротичне пацанське привітання з днем народження пошле. Прикольні привітання з днем народження другу на українській мові. Еротичні, пошлі картинки з днем народження. Інтимні привітання з днем народження.

З днем народження, міцний горішок і бездоганний красень! Бажаю, щоб чоловіча гідність ніколи не підводила, щоб жіноче товариство тебе завжди любило, щоб був кльовим твій настрій, щоб твоя муза дарувала тобі натхнення.

Дорогий друг, в цей день ти народився, зі святом тебе! Нехай твоє ліжко ніколи не буде самотнім, порожнім і холодним. Нехай разом з тобою не сплять сусіди, а друзі за очі називають секс-терористом і заздрять.

Друже, правильно користуйся матрацом!.. Гроші - під, жінок - на!

З днем народження! Поспішаю побажати тобі неймовірних благ земних і райських, щоб завжди хотів і міг догоджати своїх коханок, щоб в частих, тривалих оргазмах ви зливалися в одне велелюбне ціле, щоб не заважав ніхто вашому інтиму і любов ніколи безслідно не проходила.

У день твого народження щиро бажаю тобі відірватися по повній, запросити улюблених друзів, випити хмільного вина, добре всім повеселитися і потім на всю солодку ніч в ліжко завалитися, займатися любов'ю, та так, щоб не було великих пауз між оргазмів. Дай бог тобі всього сприятливого.

Бажаю, щоб твоє життя було наповнене всіма можливими відтінками сірого, ліжко ніколи не пустувало, а секс був, безумовно, безпечним. І щоб після нього хотілося тільки пролежати шість годин в темній кімнаті. З днем народження!

За статистикою справжній здоровий мужик думає про секс не рідше двох разів на годину, нехай твій день не обмежується тільки сухою статистикою. Нехай всі твої думки щодня матеріалізуються, даруючи тобі заряд молодості і бадьорого настрою. З днем народження!

Бог любові, котяра ласкавий, з днем народження! Нехай завжди теплою залишається ліжко від киплячих в ній пристрастей і любові, подушка нехай пахне жіночими парфумами. Бажаю товстого ... гаманця, променистих усмішок дівчат. Щоб ти завжди міг і завжди хотів.