Привітання з днем народження дівчинці

Зворушливі привітання з днем народження дівчинці картинки своїми словами на 6, 7, 8, 9, 10 років, з днем народженням дівчинки в прозі, 5 річній дівчинці. Поздоровлення і привітання з днем народження для дівчинки 3 роки, вітання і привітання з 1 рочком дівчинку. Гарне привітання і вітання з днем народження маленькій дівчинці підлітку на 12, 13, 14, 18 років, дівчинці з днем народження, дитячі, дівчинці похресниці. Откритка і листівка привітання дівчинці з днем народження дитини, привітати дівчинку з днем народження в прозі. Листівки і откритки привітання з днем народження для маленької дівчинки подростка 3 роки, на 5, 10, 12 років. Відкритка привітання для дівчинки своїми словами з днем народження, привітання з 2 рочками дівчинці прозою, на один рік. Привітання картинки з днем народження на 1 рочок дівчинці в прозі, привітати з днем народження дівчинку 5 років.

Рости найрозумнішою, найкрасивішою і чудовою принцесою, будь допитлива і непосидюча, як і всі дітлахи. Нехай збудеться будь-яка твоя мрія!

З днем ​​народження, найкрасивіша і весела дівчинко у світі. Насолоджуйся зі своїми друзями цим особливим днем ​​і проси про що завгодно. Твої бажання обов'язково збудуться!

З днем ​​народження, наше янголятко! Рости великою, радуй маму і наповнюй гордістю татове серце.

Вітаю з днем ​​народження, принцеса! Будь красунею, завжди щасливою і життєрадісною. Нехай виконуються всі твої бажання!

Мила красуня, вітаю тебе з днем ​​народження! Будь хорошою і ввічливою дівчинкою, нехай батьки завжди пишаються твоїми успіхами. Будь розумницею!

З днем ​​народження, мила моя дівчинко! Я бажаю, щоб ти завжди була сонячним, прекрасним янголятком, радувала серця рідних своєю чудовою усмішкою!

З днем ​​народження, мила дівчинко! Бажаю бути пустотливою, веселою, але слухняною, найкрасивішою, розумною, доброю і щасливою!

Мила дівчинко, ясне світло мого життя, бажаю побільше яскравих днів, радісних зустрічей, вірних друзів та довгої цікавої життєвої дороги!

Як часто ти будеш стояти на роздоріжжі, дівчинко моя. Але нехай кожен раз внутрішній голос доброти, честі, справедливості і любові вказує вірний напрямок. Вітаю тебе з дорогоцінним днем - днем народження!

Дівчинко, зустрічай свій день народження з незвичайною душею. Нехай свіжим вітром у серце вривається радість і відчуття щастя. Починай придумувати і творити з любов'ю свій життєвий шлях!

Пустотлива стрибуха і жвава дівчинко, ось ще на рік ти стала доросліше, улюблена зірочка. Нехай навколо тебе, як в казці, панує доброта і твій сміх, як гірський струмочок, ллється дзвінко. Подарунки нехай припадуть до серця!

Малятко наша, дівчинко, ми шлемо тобі свої привітання з днем народження! Нас не забувай, більше мрій і ніколи не сумуй.

Мила моя дівчинко, світися від щастя і ніколи не сумуй. Весь світ тільки твій, не забувай. З днем народження!

Зірочка, промінчик, квітка, дівчинко, нехай в твоєму житті не буде хмаринок, нехай у твоєму житті цвіте любов. З днем народження!

Дорога моя дівчинко, сьогодні твоє свято. Хочу, щоб твоє щастя тривало нескінченно, щоб ти завжди била неповторно красивою, і щоб тебе постійно переповнювала щира радість. З днем народження!

Спасибі тобі за те, що з'явилася в моєму житті. Хочу побажати нескінченного щастя, здоров'я і величезної любові на довгі роки. З днем народження, дівчинко!