Привітання з днем народження начальнику

Найкращі і оригінальні, офіційні, красиві і смішні, гарні і жартівливі побажання, зворушливе привітання з днем народження начальнику, прикольні картинки, відкритки, вітальні листівки, откритки начальнику управління освіти, колезі. Привітання з днем народження жінці і мужчині, класному мужчине, науковому керівнику від батьків, чоловіку і жінку в прозі прикольні, для начальника, жінку від колективу на українській мові. Тост, гарне і коротке, офіційне поздоровлення на 55, 60, 65 70 років, привітання з днем народження керівнику своїми словами, для керівника організації, підприємства і фірми, мужчину і жінці, від батьків і колективу, чоловіка і керівникові підприємства, картинка, откритка, вітальна листівка і відкритка. Вітання для колишнього начальника, начальниці відділу кадрів, міліції і охорони, поліції і податкової, відділу освіти, смс чоловікові у прозі.

Бажаємо вашому гаманцю тільки товстіти, розуму - світитися, а життю - бути щасливим і веселим. Нехай на вашому робочому і сімейному полі завжди виростають гриби успіху і боровики прибутку, нехай на фірмі не буде мухоморів, а у вашому серці завжди таїться флірт і живе любов!

Вітаємо з днем ​​народження чудового шефа, найкращу начальницю і прекрасну жінку! Бажаємо, щоб справи завжди йшли добре, успіх був легким і красивим, щоб високими були не тільки підсумки роботи, але і зарплата, щоб з серця виходило сяйво любові, а душа виливала щастя і ніжність.

Відомо, що чоловік - голова, а жінка - шия, і голова завжди дивиться в ту сторону, в яку повертає шия. Завдяки вам, нашій начальниці, у нас завжди обрано правильний курс, а наші погляди спрямовані в потрібну сторону. Бажаємо, щоб так було і в майбутньому!

Ми раді, що нам випало щастя приходити на роботу і милуватися вашою красою. Бажаємо назавжди залишатися такою ж квітучою, оптимістичною і успішною дамою. Нехай життя грає яскравими фарбами, а кожен день дарує незабутні емоції.

Ніхто так не зрозуміє і не оцінить, як жінка-керівник. Щастя вам на роботі і вдома, нехай діти радують, а підлеглі не засмучують, начальство - цінує. Плідних буднів, радості, терпіння і мудрості, вірних супутників життя!

Ми бажаємо нашій начальниці ще більше світла, радості і любові у вашому житті. Нехай кар'єра йде тільки в гору, і бажаємо вам не розлучатися з удачею і успіхом. І нехай майбутнє піднесе вам найбажаніші дари: гарне самопочуття, домашній затишок і ще більш високі досягнення!

Наш дорогий шеф, якого люблять всі жінки, а мужчини рівняються на вас і вчаться у вас досягати успіху. Чим перспективніше начальник - тим більше шансів професійного зростання і у членів колективу. Кожен ваш успіх - це і наше просування по службі і премії.

Бажаю нових звершень і трудових перемог нашому керівнику, цікавих завдань і викликів, кар'єрного та особистісного росту, нагород і гучних звань. Щоб колектив тільки радував і допомагав досягти бажаного!

Навіть найсуворіші чоловіки люблять грубі лестощі. "Робота не ладиться, поки вас немає поруч, начальник, спасибі, що допомагаєте нам стати справжніми професіоналами. Немає завдань, які нам не під силу, коли ви з нами!"

Шефа, начальника, який краще за всіх, приємно привітати сьогодні з днем ​​народження. Радості і світла в кожному новому дні. Удачі у порога і щастя повний козуб!

Нехай перед вами буде завжди "зелена хвиля", маршрути без пробок, а в кожному глухому куті виявляється вихід. Безмежних успіхів, творчої самореалізації і розуміння від колективу!

Оптимізму, сили, стійкості духу, наполегливості, енергійності і нових ідей нашому керівнику. Завжди досягати своїх цілей, множити добро і жити в достатку!

Бажаємо натхнення на здійснення подвигів, творчих успіхів і кар'єрного зростання, благополуччя в родині, простого людського щастя!

Нехай ваші ідеї втілюються в життя, ніщо не заважає задуманим планам здійснитися, фортуна дарує усмішки, а сім'я наповнює радістю і щастям кожен день!

Дорогий мій начальник, з днем народження тебе! Бажаю тобі процвітання в робочих справах, успіхів у всіх починаннях і теплоти в колі сім'ї.

Мій дорогий начальник, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю цікавих подорожів, приємних знайомств і яскравих вражень від життя!