Привітання з днем народження 40 років

Поздоровлення і привітання з днем народження 40 років жінці і чоловіку, прикольні в прозі, кумі і чоловікові своїми словами, 40 років колезі і другу, для брата і татові. Прикольні привітання з ювілеєм 40 років жінці і чоловікові від дружини прозою, другу прикольні, подрузі і куму. Привітання з 40 річчям мужчині і жінці прикольні, кумі і подрузі. Картинки, тост і привітання з днем народження на 40 років чоловіку і жінці прикольні, брату і сестрі проза, дочці і друга, зятя і маму. Поздоровлення і вітання з 40 річчям для жінки, жінці в прозі. Картинки і привітання з 40 річчям жінці прозою, другу прикольні, куму і подрузі, для жінки 40 років. Вітання з днем народження на 40 років чоловіку і жінці, подрузі з ювілеєм, сестрі і сину. Картинки з ювілеєм 40 років, прикольні привітання на 40 років чоловіку. Привітання з днем народження жінці і сестрі, дочки і мамі своїми словами на 40 років, мужчині і подрузі, кума і сина, брату і колезі, татові і кумові на 40 років, вітання з ювілеєм 40 років жінці.

З ювілеєм тебе, друг! Бажаю тобі здоров'я. Нехай в твоєму тілі живуть сила, фортеця і бадьорий дух. До всього іншого нехай прикладуться ще кілька компонентів: метелики в животі, таргани в голові, ну і шило в м'якому місці.

Дозвольте привітати вас з днем народження! Нашою дружною командою ми бажаємо тобі досягти успіхів у всіх сферах життя. Бажаємо гармонійних стосунків у сім'ї, істинного жіночого щастя, розвитку, виконання навіть самих неймовірних бажань і відсутності перешкод в їх досягненні. З 40-річчям вас!

Моя улюблена кумо, поспішаю привітати тебе, адже ти для мене дуже дорога. Бажаю бути такою ж прекрасною, чуттєвою і люблячою. Даруй посмішки і пам'ятай - ми любимо тебе. Нехай все чого ти хочеш прийде до тебе з легкістю на блюдечку. Бажаю процвітати, рости по кар'єрних сходах і бути найулюбленішою жінкою для свого чоловіка. З днем народження!

З 40-річчям, моя мила подруго! Я, напевно, як ніхто, знаю про що твої мрії і з задоволенням допоможу долі здійснити їх, аби ти щиро раділа кожному дню, сяяла від щастя, блищала від успіхів і палала від любові. З ювілеєм тебе!

Нехай твоє серце виводить солов'їні трелі від щастя, твої очі випромінюють дивовижне світло радості. Нехай твій голос завжди має веселі нотки, руки будуть золотими і ніжними, волосся розвіваються на вітрі вабливими хвилями, а в голові завжди живуть запаморочливі ідеї. З днем народження!

Бог подарував тобі в цей день життя, а значить дав і сили. Нехай з Божою поміччю ти сміливо підеш по життю, зустрічаючи на шляху щастя, успіх, благополуччя і любов. Твори добро, і воно воздасться тобі сторицею. Бажаю тобі здоров'я, міцної сім'ї, вірних друзів та чистих помислів. З днем народження!

З 40-річчям тебе, мій брате! Спасибі тобі за те, що завдяки тобі моє дитинство було яскравим і незабутнім. Бажаю тобі всього найкращого, дорогий мій.

Моя чудова доню, з 40-річчям тебе! Бажаю тобі в цей радісний день стати найкращою і неймовірною актрисою свого життя і зіграти успішно найважливіші ролі: щаслива і чуйна дочка; дивовижна і чудова мама; краща і взаємно улюблена дружина; прекрасна і успішна колега і просто чудова жінка.

Сестричко, нехай твої ясні очі завжди дивляться тільки в щасливе майбутнє, нехай всі дороги, якими ти будеш йти, ведуть тебе до успіху, нехай все попутники будуть добрими, чуйними і впливовими людьми, а всі життєві повороти ведуть в кращу сторону. З ювілеєм тебе!

З 40-річчям, милий тату! Від душі вітаю тебе, наша турботлива, чуйна і надійна людина. Бажаю ідеального здоров'я і бадьорості на довгі роки, безхмарного неба і спокою. Живи повним життям, не відмовляй собі ні в чому, нехай твоя енергія ніколи не вичерпується.

Нехай в твоїх очах, мій улюблений, живе радісний вогонь, який буде висвітлювати всі твої дні променями щастя. Нехай доля виконає всі твої самі навіжені бажання, наповнить душу вірою в чудеса і нагородить за твоє добре серце великою удачею. З ювілеєм тебе!