Привітання з днем народження для похресника, хрещеника від хресної мами, вітання своїми словами

Привітання з днем народження для похресника, хрещеника від хресної мами, вітання своїми словами

Своїми словами, зворушливі привітання з днем народження похресника, хрещеника прозою 2, 3, 4, 5 роки, рочки, від хресної мами, картинки, відкритки, листівки і откритки. Вітання, поздоровлення з днем народження для дорослого похресника, хрещеника своїми словами і в прозі 5, 6 років, 7, 8, 10 років, 15, 16, 30 років, від хресного тата, картинка скачати. Привітати, привітання з днем народження похресника на 1 рік, рочок прикольні. Батькам, батьків похресника з 1 рочком.

Бажаю тобі, дорогий похреснику, щоб ти був хороший, як Том Круз, сильний, як Геракл, і розумний, як Хокінг. Нехай ти будеш найпомітнішою фігурою серед друзів, а якщо не всі мої бажання будуть виконуватися, просто знайди собі непоказних друзів. З днем народження!

Вітаю тебе з днем народження, мій похреснику! Ти вже такий великий хлопець, ми навіть не помітили, як ти підріс. Будь у всьому молодцем і красенем!

Похреснику, нехай твоє око буде гострим, як у орла, рука тверда, як сталь, а вірні друзі будуть готові за тебе перенести образи і несправедливість. Не плутай доброту з безхарактерністю і лють з відвагою. Нехай разом з тобою росте удача і честь. З днем народження!

В цей світлий день Господь Бог створив велике чудо - Він подарував тобі життя. Користуйся цим святим даром. Живи радісно, люби всім серцем, даруй радість іншим. Нехай Господь підтримує тебе у всіх твоїх починаннях!

Нехай все твоє життя стане величезним благословенням не тільки для друзів і близьких, а й для всіх, хто тебе оточує. Нехай Господь береже дорогу твою і направляє тебе до світла. Нехай всеперемагаюча любов, Божий світ і нев'януче щастя супроводжують тебе на кожному життєвому кроці. З днем народження, похреснику!

Бог подарував тобі в цей день життя, а значить дав і сили. Нехай з Божою поміччю сміливо ти підеш по життю, зустрічаючи на шляху щастя, успіх, благополуччя і любов. Твори добро і воно воздасться тобі сторицею. Бажаю тобі здоров'я, міцної сім'ї, вірних друзів та чистих помислів.

Нехай у тебе буде відмінний апетит - справжній Супермен повинен бути сильним. Нехай у тебе завжди будуть хороші оцінки - справжній Бетмен повинен бути розумним. І нехай у тебе завжди буде добре серце - як у справжнього Спайдермена. З днем народження, похреснику!

Мій веселий сонячний зайчик, світло моїх очей, мій бравий солдат, мій дорогоцінний похреснику, з днем народження тебе! Іди за своєю щасливою зіркою і нічого не бійся.

З днем народження тебе, похреснику! У цей чудовий день бажаю тобі всього самого доброго. Будь неодмінно щасливий, радій кожному прожитому дню. Обов'язково будь здоровий, завжди залишайся таким енергійним і заповзятливим. Нехай всі плани і задуми в точності втіляться в життя. А настрій нехай завжди буде бойовим!

Дорогий хрещеник, вітаю тебе з днем народження! Хочу побажати тобі завжди бути сміливим, самостійним і цілеспрямованим хлопчиком. І якщо на твоєму шляху раптом зустрінуться труднощі, не сумуй і не турбуйся, і обов'язково звертайся до мене по допомогу.

Коханий мій, дорогий похреснику, незважаючи на те, що ти живеш у сучасному світі, в день твоїх іменин я все-таки старомодно бажаю тобі бути чесним, добрим, чуйним, мужнім і наполегливим в досягненні благих цілей. Ці вічні якості в будь-який період допоможуть тобі стати щасливим.