Привітання з днем народження похресника

Своїми словами, зворушливі привітання з днем народження похресника прозою 2, 3, 4, 5 роки, рочки, від хресної мами, картинки, відкритки, листівки і откритки. Вітання, поздоровлення з днем народження для дорослого похресника своїми словами і в прозі 5, 6 років, 7, 8, 10 років, 15, 16, 30 років, від хресного тата, картинка скачати. Привітати, привітання з днем народження похресника на 1 рік, рочок прикольні. Батькам, батьків похресника з 1 рочком.

Привітання з днем народження похресника, вітання, поздоровлення, привітати, 2, 3, 4 роки, в прозі і своїми словами, для похресника

Бажаю тобі, дорогий похреснику, щоб ти був хороший, як Том Круз, сильний, як Геракл, і розумний, як Хокінг. Нехай ти будеш найпомітнішою фігурою серед друзів, а якщо не всі мої бажання будуть виконуватися, просто знайди собі непоказних друзів. З днем народження!

Вітаю тебе з днем народження, мій похреснику! Ти вже такий великий хлопець, ми навіть не помітили, як ти підріс! Будь у всьому молодцем і красенем!

Похреснику, нехай твоє око буде гострим, як у орла, рука тверда, як сталь, а вірні друзі будуть готові за тебе перенести образи і несправедливість. Не плутай доброту з безхарактерністю і лють з відвагою. Нехай разом з тобою росте удача і честь. З днем народження!

В цей світлий день Господь Бог створив велике чудо - Він подарував тобі життя! Користуйся цим святим даром! Живи радісно, люби всім серцем, даруй радість іншим! Нехай Господь підтримує тебе у всіх твоїх починаннях!

Нехай все твоє життя стане величезним благословенням не тільки для друзів і близьких, а й для всіх, хто тебе оточує! Нехай Господь береже дорогу твою і направляє тебе до світла! Нехай всеперемагаюча любов, Божий світ і нев'януче щастя супроводжують тебе на кожному життєвому кроці! З днем народження, похреснику!

Бог подарував тобі в цей день життя, а значить дав і сили! Нехай з Божою поміччю сміливо ти підеш по життю, зустрічаючи на шляху щастя, успіх, благополуччя і любов. Твори добро і воно воздасться тобі сторицею! Бажаю тобі здоров'я, міцної сім'ї, вірних друзів та чистих помислів.

Нехай у тебе буде відмінний апетит - справжній Супермен повинен бути сильним! Нехай у тебе завжди будуть хороші оцінки - справжній Бетмен повинен бути розумним! І нехай у тебе завжди буде добре серце - як у справжнього Спайдермена! З днем народження, похреснику!

Мій веселий сонячний зайчик, світло моїх очей, мій бравий солдат, мій дорогоцінний похреснику, з днем народження тебе! Іди за своєю щасливою зіркою і нічого не бійся!

З днем народження тебе, похреснику! У цей чудовий день бажаю тобі всього самого доброго. Будь неодмінно щасливий, радій кожному прожитому дню! Обов'язково будь здоровий, завжди залишайся таким енергійним і заповзятливим! Нехай всі плани і задуми в точності втіляться в життя! А настрій нехай завжди буде бойовим!

Дорогий хрещеник, вітаю тебе з днем народження! Хочу побажати тобі завжди бути сміливим, самостійним і цілеспрямованим хлопчиком. І якщо на твоєму шляху раптом зустрінуться труднощі, не сумуй і не турбуйся, і обов'язково звертайся до мене по допомогу!

Коханий мій, дорогий похреснику, незважаючи на те, що ти живеш у сучасному світі, в день твоїх іменин я все-таки старомодно бажаю тобі бути чесним, добрим, чуйним, мужнім і наполегливим в досягненні благих цілей. Ці вічні якості в будь-який період допоможуть тобі стати щасливим.

Дорогий хрещеник, ми від щирого серця вітаємо тебе з днем народження! І хочемо тобі сказати, що дуже тобою пишаємося: твоїми успіхами, твоєї допитливістю, хоробрістю і відкритістю. Нехай весь світ розкриє для тебе двері. Будь здоровий і щасливий!

Наш улюблений похреснику, ми вітаємо тебе з днем народження і хочемо сказати, що дуже тобою пишаємося і дуже хочемо, щоб ти був найщасливішим! Нехай в твоєму житті буде багато яскравих подій і вірних друзів. Будь завжди усміхнений і радісний!

Мій дорогий і улюблений похреснику, я, як твоя хрещена мама, найбільше мрію, щоб ти виріс щасливою людиною і гідним, справжнім чоловіком. Будь завжди шляхетний, май гордість і цінуй себе. Ніколи не давай себе в образу і, звичайно ж, будь щасливий!