Привітання з днем народження для сина, зворушливі вітання з народженням синочка до сліз від мами

Привітання з днем народження для сина, зворушливі вітання з народженням синочка до сліз від мами

Зворушливі і смішні, прикольні, християнські привітання з днем народження сина, скачати картинки і відкритки, откритки і вітальні листівки. Привітання з днем народження сина, для дорослого і маленького, хресного і хрещеного сина, синові в прозі, батькам, синочка від мами, подрузі і мамі, кумів, від батьків, для подруги. Привітання з днем народження сина і друга, прозою і українською мовою, батькові і сестрі, куми і матері, татові і футболіста, коханого хлопця. Привітання з днем народження сина дитини, скачати картинку і фото. Зворушливе привітання з днем народження сина, християнське вітання в картинках. Поздоровлення і побажання, привітання в день народження сина своїми словами дорослому сину для мами і тата, куми і свекрусі, синочку на 1, 2, 3, 4 роки, 5, 6 років, 7, 8, 10 років, 14, 15 років, 16, 17, 18 років, 19, 20 років, 24, 25 річчям, 29, 30, 34, з 35 річчям, 38, 40 річчям, 45 річчям у прозі. Тут ви можете привітати подругу, куму і маму, картинка, відкритка і листівка з днем народження її сина, проза, вітаємо вашого синочка.

Синку, з днем народження тебе! Хочемо побажати тобі завжди бути чесним, вірним, ніколи не забувати рідних і зустрічати побільше хороших людей по життю!

Любий сину, ми вітаємо тебе з днем народження! Зараз ти вже такий великий, час так швидко летить. Ми дуже дорожимо тобою. Нехай життя радує своїми подіями і митями.

Гарний наш синку, ми з татом дуже любимо тебе! Бажаємо, щоб твоя дорога не була важкою, а життя приносило тільки позитивні емоції! З днем народження тебе!

Дорогий синку, вітаю тебе з днем народження! Найголовніше, що хочу побажати - будь здоровий і щасливий!

Синку, рідний мій, вітаю тебе з днем народження! Нехай кожен день буде наповнений прекрасними подіями, чудовими людьми і широкими посмішками. Ніколи не знай горя, будь завжди здоровий і пам'ятай своїх рідних!

Синку, рідний і дорогий, мені так сильно хочеться, щоб твоя доля була щасливою, щоб ти ніколи не хворів і поруч були люди, які завжди допоможуть тобі. З днем народження тебе!

Мій улюблений іменинник, бажаю, щоб твоє життя було повним емоцій і вражень, щоб люди, які оточують тебе, дарували тобі любов і взаєморозуміння! Не звертай багато уваги на прикрощі та суму, які можуть зустрітися тобі на шляху, йди по життю з високо піднятою головою! Долай всі проблеми і труднощі з властивою тобі гідністю! Нехай твій життєвий шлях залежить тільки від тебе, адже його будуєш ти сам!

Синку, ти вже зовсім дорослий хлопець, але вітаючи тебе з днем ​​народження, хочеться сказати тобі, щоб ти пам'ятав, що для нас ти назавжди залишаєшся нашим маленьким сином і всі твої перемоги, радості й успіхи - щастя для нас, а всі невдачі, втрати і прикрощі - наші печалі, тому нехай у тебе буде якомога більше перших і якомога менше других! З днем народження!

Ти наша надія і гордість, ти наш син! Сьогодні день твого народження! Рівне х років назад ти з'явився на світ і був такий крихітний і беззахисний, а зараз вже дорослий і самостійний чоловік. Ми щасливі бути твоїми батьками! Обіцяй бути щасливим, здоровим і успішним у всіх справах і починаннях!

Дорогий сину, ми всі зібралися сьогодні за цим столом, щоб відзначити твій день народження, привітати тебе з черговою датою і сказати найщиріші вітання! Найголовніше - будь щасливий і здоровий. Бачити твоє щастя - найбільша радість у нашому житті! Ніколи не сумуй і не засмучуйся, знай, що все, що відбувається не дарма і має сенс. Винось правильні уроки, вчися на чужих помилках і намагайся не здійснювати свої!

Наш іменинник, ти став уже зовсім дорослим, сильним і красивим, розумним і мужнім, справжнім чоловіком і захисником! Нехай виконуються загадані тобою мрії і відкриваються всі двері, в які ти тільки забажаєш зайти. Знай, що тобі все по плечу, пробуй і все вийде!