Привітання з днем народження для свекра, вітання свекру від невістки своїми словами

Привітання з днем народження для свекра, вітання свекру від невістки своїми словами

Прикольні привітання з днем народження свекра 50 років, 60, 70 років, картинки і откритки, листівки і відкритки для свекра. Вітання з днем народження своїми словами майбутньому свекру від невістки і в прозі і на українській мові. Поздоровлення з днем народження у прозі свекру.

З днем народження, мій другий тато! Сердечно вітаю вас з цим святом і бажаю всіляких успіхів, родинного тепла і, звичайно ж, покликання. Ви виростили відмінного сина - мого чоловіка, стали для нього взірцем у всьому і заслуговуєте всіх благ.

Милий свекор, ви гідна людина. Познайомившись з вами, я зрозуміла, що мого чоловіка виховала і виростила мудра і серйозна людина. Ви чудовий батько, чоловік і глава сім'ї. Бажаю вам довгого насиченого життя і завжди відмінного настрою!

Вітаю з днем народження людину, що стала мені другим батьком. Це правда. І це щастя, що я знайшла не тільки прекрасного чоловіка, а й сім'ю, в якій ви - глава і захисник. Ви нам всім дуже потрібні. Ми любимо вас, бажаємо здоров'я і сил на довгі роки!

Нехай в твій день народження Господь обдарує тебе запасом міцного здоров'я, душевним спокоєм і гармонією в житті. Свекор, кожен день пізнавай мудрість, живи в благополуччі і роздавай світові своє добро. Довгого і мирного життя тобі.

Улюблений свекор, бажаю тобі в цей радісний день народження величезного здоров'я, якого вистачило б на довгі роки, потужної енергії і нескінченної сили. В душі будь завжди молодим, ніколи не опускай руки і радій веселим моментам життя. Я люблю тебе!

Свекор, вітаю тебе з днем народження! Нехай Бог дасть тобі все, що потрібно для щастя в житті. Нехай Він завжди допомагає тобі, захищає від негараздів, направляє на вірний шлях, та й просто дарує душевний спокій і рівновагу. Головне - вір і в Бога, і сам в себе, тоді все в житті складеться вдало. Думай завжди тільки про хороше, і воно неодмінно притягнеться в твоє життя.

Свекор, хочу висловити вдячність за твою постійну допомогу і розуміння. Бажаю, щоб тобі в житті зустрічалися тільки добрі, чуйні і надійні люди. Нехай у всіх починаннях тебе супроводжує удача. З днем народження!

Дорогий свекр, бажаємо вам доброго здоров'я, достатку, підтримки і поваги близьких. Нехай у всіх починаннях вас супроводжує успіх. Нехай робота приносить радість і задоволення, а сім'я наповнює силами і надихає, нехай не згасає любов, не вичерпується радість і жага життя. Ви вже багато чого досягли в цьому житті: виховали чудових дітей, дочекалися онуків, але попереду ще так багато прекрасного. З днем народження!