Привітання з днем народження вчителя

Гарне привітання з днем народження для вчителя музики і англійської мови своїми словами, вчительки математики і біології, картинки і в прозі, вчителя початкових класів, трудового навчання. Привітання вчителю з днем народження, листівка від колег і дітей, вчительці зарубіжної літератури, з танців і музики, колишньому вчителю мужчині. Скачати привітання, оригінальні ідеї привітання з днем народження вчительки картинки, фізкультури і географії, історії і танців, своїми словами від учнів, вчителя початкових класів в прозі, іноземної мови і інформатики. Поздоровлення з днем народження вчительці в прозі і картинки, вчителю англійської мови і історії, колегу вчителя. Привітання з днем народження вчителя молодших класів музичної школи і малювання, вчителю німецької мови, хімії і фізики.

Любий вчитель, нехай учні завжди радують вас своїми талантами і ретельністю, їх батьки - делікатністю і чуйністю, колеги - дружелюбністю і підтримкою, а сім'я зігріває турботою і увагою. І нехай богатирське здоров'я, невичерпна енергія, достаток і всеперемагаюча любов будуть вірними супутниками вашого життя!

З днем народження, моя чудова вчителька! Бажаю тобі в учительській практиці використовувати кримінальні прийоми; підбирати код до сейфів дитячих душ, знаходити ключики до самих непростих характерів, красти у підопічних неосвіченість, займатися розбоєм дитячих страхів і невпевненості. І нехай результатом кожної «справи» буде солідний термін подяки і визнання у учнів.

Нехай кожен прожитий день буде наповнений добротою і щастям, дитячу увагу постійно мотивуйте до нових яскравих починань. Неха життя періодично відкриває в вашій душі безліч педагогічних талантів і дарує тобі море професійних знахідок. З днем народження, дорогий вчитель!

Наш люба вчителька, нехай в день народження все тепло і любов вашого серця, які ви щедро даруєте своїм учням, обернуться золотим птахом щастя. І нехай на її іскристих радістю крилах прилетять у ваше життя кришталева чистота думок і алмазна міцність духу, дивовижне здоров'я і царське благополуччя!

Дорогий наш вчитель, з днем народження! Бажаємо вам систематично відчувати нездужання. Страждати глухотою, коли ми шумимо на уроках, погано бачити під час контрольних, коли ми дістаємо шпаргалки, переживати провали в пам'яті, забуваючи зробити перекличку. Але при всьому цьому мати міцну нервову систему і здорове почуття гумору.

З днем народження, люба вчителька! Нехай найщасливіші події змінюються професійними перемогами і педагогічний досвід приносить приголомшливо хвилюючі емоції. Нехай на обличчі розгорається неймовірно радісна усмішка, а будь-який прожитий день заряджає бадьорістю і впевненістю в своїх силах.

Як приємно вітати вас з днем народження, дорогий вчитель, адже ви заслуговуєте найщиріших побажань і найтепліших слів. Нехай доля подарує вам можливість довгі роки ділитися своєю мудрістю з учнями, бачити в їхніх очах захват і розуміння, чути слова подяки і купатися в їх посмішках. Здоров'я вам і успіхів!

Нехай надія вірно вказує шлях до мрії, нехай всякий день, який починається, надихає посмішкою, а відповідальна, але неминуче прекрасна професія вчителя дарує тільки позитивні почуття і неймовірні відкриття. З днем народження, дорога вчителька!

Кожен день життя чимось схожий на урок. Я бажаю, щоб суворий педагог - доля, давала тільки корисний і цікавий матеріал, питала нестрого, а за пройдену тему ставила відмінні оцінки. І нехай поруч завжди буде той, хто завжди готовий в потрібний момент підкинути шпаргалку. Вітаю з днем народження, вчитель!

Люба вчителька, нехай насіння знань, які ви щедро сієте в своїх учнях, дадуть рясний урожай, і серед прекрасного саду юних обдарувань ви будете невичерпним джерелом мудрості, істини і любові. І нехай сонце благополуччя щедро опромінює довгі роки вашого життя!

Нехай викладацька діяльність дарує освіжаюче натхнення для вражаючих досягнень, вдячні посмішки дітей окриляють і дають величезні сили для сміливих відкриттів. Нехай невтомні мрії ведуть до незвіданих горизонтів і приголомшливих перемог. З днем народження, дорогий вчитель!

Шановна вчителька, з радісним хвилюванням вітаємо вас з днем народження! Від душі бажаємо вам довгі роки відчувати задоволення від роботи і творчий підйом, приймати вдячні посмішки учнів і щиру повагу колег, бути в прекрасному самопочутті і в чудовому настрої, жити на тлі щастя, в променях радості, успіхів і любові.

Кожен вчитель трошки чарівник. Бажаю вам не втрачати шаманських навичок: накладати заклинання розуму і кмітливості, розвіювати чари дурості і незнання, чаклувати червоною пастою в щоденниках і зошитах. Сил вам, здоров'я і терпіння у вашій магічної роботі. З днем народження!

Улюблений вчитель, з щирою вдячністю і трепетним хвилюванням вітаємо вас з днем народження! Хай життя радує вас міцним здоров'ям, невичерпним оптимізмом, величезними успіхами, творчим натхненням, фінансовою стабільністю, виконаними мріями і простим людським щастям, а ми будемо радувати вас стараннями, знаннями і своєю любов'ю!

Моя улюблена і приголомшлива вчителька, нехай позитивний настрій супроводжує вас по життю, а поруч будуть тільки найближчі і хороші люди. З днем народження!

Шановна вчителька, з днем народження вас! Нехай всі негаразди і печалі обійдуть вас стороною, а поруч будуть тільки близькі і дорогі серцю люди.