Привітання з днем народження вчителя

Тут ви дізнаєтеся як привітати, сценарій привітання, гарні привітання з днем народження вчителя музики і фізкультури, картинки, історії і біології, фізики і інформатики, танців і української мови, англійської мови і географії, іноземної мови і малювання, трудового навчання і хімії, прозою і прикольні. Побажання, поздоровлення, привітання на день народження вчителю жінці, колезі і найкращому вчителю пенсіонеру і чоловіку на англійській мові і зарубіжної літератури, німецької мови, від учня, проза. Вітання з днем народження прикольні першій колишній, коханій і улюбленій подрузі вчительці початкових і молодших класів, класному керівнику, коханому вчителю математики, від колег, учениці і учнів, від батьків і дітей в прозі, на 45 років, 50 і 60 років. Привітання з днем народження вчителя своїми словами, для вчителя. Поздоровлення для першої і найкращої, колишньої вчительки математики з днем народження, привітати колишню найкращу і улюблену вчительку музики і танців, колегу у прозі. З днем народження вчителю!

Привітання з днем народження вчителя, вітання, поздоровлення, першій вчительці початкових класів від учениці, учнів, вчителю, картинка для вчителя, вчительки

Любий вчителю! Нехай учні завжди радують вас своїми талантами і ретельністю, їх батьки - делікатністю і чуйністю, колеги - дружелюбністю і підтримкою, а сім'я зігріває турботою і увагою! І нехай богатирське здоров'я, невичерпна енергія, достаток і всеперемагаюча любов будуть вірними супутниками вашого життя!

З днем народження! Бажаю тобі в учительській практиці використовувати кримінальні прийоми; підбирати код до сейфів дитячих душ, знаходити ключики до самих непростих характерів, красти у підопічних неосвіченість, займатися розбоєм дитячих страхів і невпевненості. І нехай результатом кожної «справи» буде солідний термін подяки і визнання у учнів.

Нехай кожен прожитий день буде наповнений добротою і щастям, дитячу увагу постійно мотивуйте до нових яскравих починань. Неха життя періодично відкриває в твоєй душі безліч педагогічних талантів і дарує тобі море професійних знахідок! З Днем народження!

Нехай кожен прожитий день буде наповнений добротою і щастям, дитячу увагу постійно мотивуйте до нових яскравих починань. Нехай життя періодично відкриває в твоєй душі безліч педагогічних талантів і дарує тобі море професійних знахідок! З днем народження!

Наш любий вчителю, нехай в день народження все тепло і любов вашого серця, які ви щедро даруєте своїм учням, обернуться золотий птахом щастя! І нехай на її іскристих радістю крилах прилетять у ваше життя кришталева чистота думок і алмазна міцність духу, дивовижне здоров'я і царське благополуччя!

Дорогий наш вчителю, з днем народження! Бажаємо вам систематично відчувати нездужання. Страждати глухотою, коли ми шумимо на уроках, погано бачити під час контрольних, коли ми дістаємо шпаргалки, переживати провали в пам'яті, забуваючи зробити перекличку. Але при всьому цьому мати міцну нервову систему і здорове почуття гумору!

З днем народження! Нехай найщасливіші події змінюються професійними перемогами і педагогічний досвід приносить приголомшливо хвилюючі емоції. Нехай на обличчі розгорається неймовірно радісна усмішка, а будь-який прожитий день заряджає бадьорістю і впевненістю в своїх силах!

Як приємно вітати вас з днем народження, дорогий вчителю, адже ви заслуговуєте найщиріших побажань і найтепліших слів! Нехай доля подарує вам можливість довгі роки ділитися своєю мудрістю з учнями, бачити в їхніх очах захват і розуміння, чути слова подяки і купатися в їх посмішках. Здоров'я вам і успіхів!

Нехай надія вірно вказує шлях до мрії, нехай всякий день, який починається, надихає посмішкою, а копітка, відповідальна, але неминуче прекрасна професія вчителя дарує тільки позитивні почуття і неймовірні відкриття! З днем народження!

Кожен день життя чимось схожий на урок. Я бажаю, щоб суворий педагог - доля, давала тільки корисний і цікавий матеріал, питала нестрого, а за пройдену тему ставила відмінні оцінки. І нехай поруч завжди буде той, хто завжди готовий в потрібний момент підкинути шпаргалку. Вітаю з днем народження!

Любий вчителю, нехай насіння знань, які ви щедро сієте в своїх учнях, дадуть рясний урожай, і серед прекрасного саду юних обдарувань ви будете невичерпним джерелом мудрості, істини і любові! І нехай сонце благополуччя щедро опромінює довгі роки вашого життя!

Нехай викладацька діяльність дарує освіжаюче натхнення для вражаючих досягнень, вдячні посмішки дітей окриляють і дають величезні сили для сміливих відкриттів. Нехай невтомні мрії ведуть до незвіданих горизонтів і приголомшливих перемог! З днем народження!

Шановний вчителю, з радісним хвилюванням вітаємо вас з днем народження! Від душі бажаємо вам довгі роки відчувати задоволення від роботи і творчий підйом, приймати вдячні посмішки учнів і щиру повагу колег, бути в прекрасному самопочутті і в чудовому настрої, жити на тлі щастя, в променях радості, успіхів і любові!

Кожен вчитель трошки чарівник. Бажаю вам не втрачати шаманських навичок: накладати заклинання розуму і кмітливості, розвіювати чари дурості і незнання, чаклувати червоною пастою в щоденниках і зошитах. Сил вам, здоров'я і терпіння у вашій магічної роботі. З днем народження!

Улюблений вчителю, з щирою вдячністю і трепетним хвилюванням вітаємо вас з днем народження! Хай життя радує вас міцним здоров'ям, невичерпним оптимізмом, величезними успіхами, творчим натхненням, фінансовою стабільністю, виконаними мріями і простим людським щастям, а ми будемо радувати вас стараннями, знаннями і своєю любов'ю!