Привітання з днем народження 60 років

Привітання з днем народження 60 років колезі жінці і мужчині в прозі, чоловіку і мамі своїми словами, свекрусі і свасі прикольні, подрузі прозою. Вітання і привітання з 60 річчям подрузі і жінці колезі, міжчині і сестрі, чоловіку і мамі прикольні в прозі і своїми словами, чоловіку від дружини. Поздоровлення і привітання з ювілеєм 60 років у прозі і своїми словами. Відкритки бабусі, листівки і откритки. Вітання і привітання з ювілеєм на 60 років чоловіку і начальнику проза, прикольні картинки, мужчині і жінці, сестрі і хлопцеві на українській мові, мамі в прозі. Откритки, поздоровлення і вітання з 60 річчям жінці і подрузі в прозі і своїми словами. Вітання і привітання подрузі і картинки з 60 річчям жінку. Вітальна листівка з ювілеєм 60 років. Прикольні привітання з днем народження 60 років, ювілей з 60 річчям жінці і татові, чоловіку у прозі.

Улюблена сестро, нехай в твій день твого народження здійснюється справжнє диво, яке ти зовсім не чекаєш. А поки я хочу сказати тобі, що ти найкрасивіша, добра, неповторна і чарівна. З днем народження!

Улюблений дідусю, настрою тобі - яскравого, немов річна квіткова поляна, сили - такої же, як у потужного осіннього вітру, твердості характеру - схожою на незламність міцного зимового льоду і постійного відчуття щастя - того, що буває на початку квітучої весни. З днем народження!

Дорогий дідусю, ти не тільки патріарх нашої славної родини, але і джерело мудрості, добродушності і сердечності. Я бажаю тобі зберігати позитивний настрій, бути міцною стіною для всіх близьких, а в душі залишатися зухвалим і бідовим хуліганом, який здатний на лицарські і божевільні вчинки. Будь здоровий, дідусю. З 60-річчям тебе!

Милий дідусю, з ювілеєм тебе, з 60-річчям! Я дуже тебе люблю і хочу, щоб ти не вів рахунок років, а жив наповненим подіями життям. Будь здоровим і активним, як мінімум, до ста років - нехай все намічене вдасться виконати. Мені так потрібна твоя мудрість і гарна посмішка, яка зігрівала в дитинстві і продовжує радувати зараз.

З 60-річчям тебе, мій рідний чоловік! Я бажаю тобі, щоб твій будинок завжди був надійною фортецею, робота - задоволенням, діти - приводом пишатися, друзі - відданими соратниками, а кожен твій день - дивним і яскравим святом.

Улюблений мій, бажаю завжди вірити в себе, свої сили і в те, що твоя сім'я завжди допоможе і підтримає тебе. Бажаю удачі і щастя. З днем народження!

Тату, з ювілеєм тебе! Бажаю справжнього задоволення від неймовірно щасливого життя: відпочивати виключно в тіні турботи, повільно погойдуючись на гамаку спокою, насолоджуючись напоєм радості в променях сліпучої любові і дихати на повну силу повноцінним і ароматним щастям.

Ні у кого немає таких вмілих і дбайливих рук, доброго і лагідного погляду, спокійного і розуміючого характеру, як у тебе, мила бабусю. Нехай все події твого чудового життя будуть настільки ж прекрасними і несучими тільки хороше. З 60-річчям!

Завжди посміхайся, дивуй всіх своєю красою, ніколи не журися. Нехай дурний смуток проходить повз, а веселе життя повниться цінним розумінням, значущими досягненнями і приємними подіями. З 60-річчям, моя дорогоцінна матусю!

Сьогодні я першою вітаю тебе, мамо! Нехай світла і чиста радість до країв наповнить твоє золоте сердечко і примножить твоє здоров'я. Нехай нескінченною естафетою, матусю, звучать в твою адресу добрі і красиві побажання і всі в обов'язковому порядку виконуються. Рідна мамо, з 60-річчям тебе!

З днем ​​народження, моя улюблена і чарівна матусю! Нехай твоя чудова душа, окрилена казковою любов'ю, буде здатна досягти неймовірних висот і незбагненного щастя, коли погляду відкриваються краєвиди життя і яскравих моментів з нереальної висоти успіху і досягнень.